Wellness pobyty pro dva

Chcete se vyhnout stereotypu ve vašem vztahu? Vyrazte na překrásný víkendový pobyt

Víkendové pobyty pro dvaVíkendové pobyty zažívají v posledních letech obrovský boom. Jsou totiž ideálním způsobem, jak si odpočinout od celotýdenního stresu a především námahy v práci. Speciálním případem jsou víkendové pobyty pro dva, které mohou i utužit vztahy, navodit ztracený pocit intimity a narušit zaběhnutý stereotyp.

Pokud chcete zažít romantický víkend, vyrazte do příjemného hotelu Romantick v Třeboni. Jak jeho název již napovídá, je to ideální místo pro zamilované páry. Čekají na vás květinové pokoje a přátelské přivítání.

Večeře při zapálených svíčkách i soukromí ve vířivce

Součástí víkendového balíčku je kupříkladu tříchodová večeře při svíčkách a relaxační masáž šíje a zad pro unavené svaly a klouby, jen sami dva můžete strávit hodinku v hotelovém spa Slunečnice, kde se nachází sauna i vířivka. Připraven pro vás bude vonný nálev do teplé vany, ovocná mísa a relaxační hudba.

Kromě toho získáte i vstup do vyhlášených lázní Sole Felsen Bad, jenž se nacházejí v rakouském Gmündu – pouhých 30 kilometrů od Třeboně.

Projděte si ale i samotnou Třeboň, je totiž skvělým místem na romantické procházky. Hotel se nachází nedaleko Bertiných lázní a celé historické městečko je obklopeno malebnou přírodou.

Navštivte jeden z největších hotelových wellness komplexů

Pakliže byste rádi poznali další páry, z nichž by se mohli stát vaši přátelé, vydejte k přehradě Lipno. Tamější Wellness Hotel Frymburk je totiž největším hotelovým wellness komplexem u nás.

Hotel předkládá exkluzivní masáže, kosmetické kúry, nejrůznější druhy koupelí a lázní či hydromasáže. K dispozici je i Saunový svět a Solná jeskyně zprostředkovávající odpočinek v unikátním mikroklimatu. Mimo toho má hotel i nadstandardní ubytování a výjimečné gastronomické služby. V případě, že chcete odpočívat aktivně, využijte aqupark, fitness, kurt na squash či tenis, či si zahrajte bowling.

Za prohlídku rozhodně stojí i městečko Frymburk a jeho okolí. Nedaleko se nachází hrad Rožmberk či Český Krumlov. Nudit se nebudete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.