Hotel Park Holiday ****

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday, nabízí ideální zázemí pro turistickou klientelu. Prostorné moderní pokoje, kvalitní gastronomie a nejširší nabídka volnočasových aktivit v Praze jej řadí mezi výjimečné hotely české metropole. Park Holiday byl za svoje unikátní architektonické pojetí a použití ekologických materiálů při výstavbě oceněn prestižní cenou „Stavba roku 2008“.

Nadčasový design a vybavení hotelového pokoje zajišťuje veškeré pohodlí, které od ubytování náročný host očekává. Prodloužená délka postelí na 210 cm s vysoce kvalitní matrací a okolí přírodního parku zaručují klidný spánek. Celková plocha pokoje činí 32 m2. Koupelny se odlišují od běžných hotelových koupelen prodlouženým 120 cm sprchovým koutem s „tropickým deštěm“, toaletou, bidetem a podlahovým vytápěním. Dále jsou hotelové pokoje vybaveny nástěnným plochým televizorem se satelitním příjmem, lednicí, individuálně nastavitelnou klimatizací a telefonem.

Wellness zóna ClubWell reprezentuje lázeňskou část Parku Holiday, kde naleznete klid a uvolnění po namáhavém dnu, načerpáte novu energii a obnovíte životní rovnováhu. K dispozici Vám je vnitřní vyhřívaný bazén s teplotou vody 29°C, Whirlpool, Finská sauna, Vario sauna, Parní lázeň, Ochlazovací komora s ledovou tříští, Sprchy s různou intenzitou a teplotou vody (jemné mrholení, přívalová, tropický déšť), Solární louka s relaxačními lehátky.

Stylové restaurace a bary skýtají skvělé chuťové zážitky. Příjemné a rozmanité prostředí přirozeně dotváří špičková obsluha a vynikající jídla potěší všechny smysly. Ať už máte v plánu dopřát si vydatný zdravý oběd nebo jen posedět nad šálkem kávy Lamborghini, u nás najdete to pravé.

HOTELOVÉ BALÍČKY

Relaxační pobyt Cena od 2 800,- Kč Detail balíčku

1 komentář u „Hotel Park Holiday ****“

  1. Hotel Park Holiday je jednoznačně nejlepší hotel, který jsme zatím navštívili a to jak luxusním vybavením a zařízením pokojů, tak vstřícností a profesionalitou personálu, která není vždy samozřejmostí. Máme projeto již řadu hotelů po ČR, ale zde můžeme říct, že vše bylo na 100% a určitě se sem rádi vrátíme. Ochotné recepční, které vyjdou vstříct s jakýmkolim požadavkem, profesionální obsluha v restauraci, která dokáže odborně poradit s výběrem jídla i vhodným vínem. Využili jsme také nabídku hlídaní dětí ( moc děkujeme Soničce, která se starala o naše děti ) a vyzkoušeli jsme thajskou masáž, která byla super a je cenově přijatelná. Pro děti mají dětský koutek, dětský koutek v restauraci a venkovní dětské hřiště. Děti si hrajou a vy se můžete najíst. Během pobytu nebyl problém mít bazén jen sám pro sebe a to i s whirlpoolem, saunou atd. Hotel je těsně u Prahy, nicméně jste jako na vesnici. V Auquapalace Čestlice jste autem za 5 minut. Akorát do zoo ( pokud se vydáte centrem ), tak to vzhledem k provozu trvá dost dlouho. Takže ještě jednou velké díky a těšíme se příští pobyt v hotelu Park Holiday.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *