Orea Vital Hotel Sklář

Orea Resort Sklář ****, Harrachov

Orea Vital Hotel Sklář

Přijeďte si odpočinout po náročném týdnu do Krkonoš. OREA Resort Sklář v Harrachově Vám nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích Exclusive, vynikající domácí i mezinárodní kuchyni, služby wellness a relax centra – no prostě pohoda.

Orea Vital Hotel Sklář pokoj Orea Vital Hotel Sklář koupelna

Vítejte v hotelu, který splní Vaše sny o skvělé dovolené. U nás zapomenete na starosti všedního dne, pochutnáte si na výtečném jídle a pití, necháte se hýčkat v Relax & Care centru a uděláte něco pro své zdraví při některé ze široké nabídky sportovních aktivit. OREA Resort Sklář Harrachov se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.

Orea Vital Hotel Sklář Restaurace Orea Vital Hotel Sklář Restaurace

Hotel má 2 restaurace s jedinečnou „vital“ kuchyní. Bella Vista Club Restaurant (a la carte) a hotelová restaurace (bufet) nabízí jedinečnou kombinaci české a mezinárodní kuchyně se zaměřením na vyváženou stravu a zdravá jídla, rozsáhlou vinotéku a točené pivo Budvar. Jack Daniel´s Central Bar láká k příjemnému posezení u krbu či ke hře biliáru s jedním z více jak 100 druhů koktejlů a doutníků zn. Macanudo, Cuesta Rey nebo Don Sebastian. V areálu wellness centra můžete relaxovat v hotelovém Pool Baru.

Orea Vital Hotel Sklář bazén Orea Vital Hotel Sklář Relax

 

Hotelový resort OREA Resort Sklář Harrachov se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské
výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.

Pobytové balíčky:

Wellness pobyt na horách Cena od 2 425,- Kč Detail balíčku