Přepych uprostřed velkoměsta aneb Velikonoce tak trochu jinak

Hotel Park HolidayKratší rodinná víkendová dovolená se nemusí odehrávat pouze v horském hotelu či chatce. Můžete ji trávit také tam, kde vám nabídnou široký výběr volnočasových aktivit a bohatě zastoupenou wellness zónu.

Oáza klidu přímo v centru Prahy

Ten pravý velikonoční pobyt, který by vám umožnil ničím nerušený odpočinek a načerpání nové energie před náročným obdobím by se měl vyznačovat především klidným a zároveň inspirujícím prostředím. Neměla by chybět ani kuchyně s profesionálními kuchaři připravující ta nejlepší jídla a samozřejmě špičková obsluha, která za vás vyřeší všechny povinnosti a případné problémy.

Pražský rekreační komplex Park Holiday byl vystaven pro všechny, kteří o podobné dovolené zatím jen snili. Vždyť k čemu je vám klidné horské prostředí, když si jen na přepravu tam a zpět musíte vzít jeden den volna navíc? Do komplexu Park Holiday to máte blízko z jakékoli městské části Prahy a ruchu z ulic a chodníků se rozhodně bát nemusíte, komplex totiž stojí přímo uprostřed přírodního parku.

Velikonoční pobyt v příjemném hotelu Park Holiday

Ubytování v moderně zařízených pokojích, časově neomezený vstup do wellness a fitness zóny a speciální velikonoční menu – to všechno vám přináší velikonoční pobyt v hotelu Park Holiday. Nadčasový a promyšlený vzhled celého hotelu (oceněn prestižní cenou Stavba roku 2008) zajišťuje maximální pohodlí. Jako příklad si vyberme třeba koupelny: každá koupelna disponuje prodlouženým sprchovým koutem s „tropickým deštěm,“, bidetem, toaletou a komfortním podlahovým vytápěním. Všechny pokoje mají specificky nastavitelnou klimatizaci, lednici, plochou televizi a WI-FI připojení.

Lázeňská část Parku Holiday zastoupená výhradně Wellness zónou ClubWell je příjemným místem pro načerpání nové energie a obnovení životní harmonie po náročném období. Hostům je k dispozici kupříkladu vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool. Varia a Finská sauna, Parní lázeň, Solární louka s relaxačními lehátky a další.

Klidné, útulné a členité prostředí celého hotelu ještě umocňuje profeionální obsluha a vynikající jídlo. V hotelu Park Holiday zkrátka potěšíte všechny svoje smysly a navíc si konečně odpočinete.

Kompletní nabidka na Velikonoční pobyty