Víkendové pobyty v Karlových Varech

Hotel LafonteKarlovy Vary je světově známé lázeňské město. Město bylo založeno ve 14. století Karlem IV. Jako lázeňské město většího významu se stává až v 16. století. Kvůli přírodním pohromám se z tohoto období dochovalo jen velmi málo památek. Většina současných památek pochází z 18. a 19. století.

Kromě lázní se zde daří kultuře a sportu. Během celého roku se zde koná nespočet sportovních a kulturních akcí. Nejznámějším zdejší společenskou událostí je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Milovníci sportu se tu též nebudou nudit. Podle ročního období, kdy sem návštěvníci přijedou, si mohou zkusit golf, tenis, plavání, lední bruslení, jezdectví, lyžování, snowboarding, adrenalinové sporty, in-line bruslení, petanque, paintball, turistiku a cykloturistiku. Jinak celoročně je zde otevřena řada sportovních center, kde můžete navštívit hodiny aerobiku, zumby, břišních tanců, spinningu atd.

Naleznete zde mnoho skvělých hotelů, ale jedním z nejlepších je hotel Lafonte. Je to moderní hotel nacházející se v klidné části města. Do centra je to z tohoto hotelu asi 15 minut klidnou chůzí. Pokoje hotelu jsou komfortně vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, Sat-TV, přípojkou na internet, psacím stole, minibarem a pokojovým trezorem. Pokoje jsou nekuřácké. Hotel má i vlastní bezpečný parkovací dům.

Hotel Lafonte Hotel Lafonte

V hotelu se můžete stravovat v stylově zařízené restauraci, v teplých dnech je otevřena letní zahrádka. Pochutnat si v hotelové restauraci můžete jak na české, tak i zahraniční kuchyni. Pro skupiny a uzavřené oslavy má hotel Lafonte k dispozici oddělený salónek.

Hosté si mohou zpříjemnit pobyt v balneo a relax centru hotelu. Vnitřní bazén, sauna, whirlpool jsou po celý den hostům k dispozici. Kromě toho má hotel vlastní kosmetické studio a kadeřnictví.
Hotel Lafonte nabízí nejen wellness víkendové pobyty, ale i akční lázeňské, romantické a last minute pobyty.