Wellnesshotel Kopanice, Bílé Karpaty

Wellness Hotel KopaniceZmáhá vás stres a pracovní vypětí a rádi byste alespoň na pár dní úplně „vypnuli“ a přišli na jiné myšlenky? Místo, kde by se vám to mohlo povést se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, jen pár kilometrů od hlavního dopravního tahu E50 Brno – Trenčín. Uprostřed pomyslného trojúhelníku mezi Uherským Hradištěm, Trenčínem a Luhačovicemi zde v klidném a čistém prostředí přírody leží čtyřhvězdičkový Hotel & Wellness Kopanice, ve kterém můžete strávit víkend nebo rovnou celou dovolenou v rytmu relaxace. Zařízení je ideální pro zamilované páry, které touží po soukromí, rodiny s dětmi i seniory. Na své si přijdou i aktivní sportovci, kteří se mohou vydat po dlouhé cyklotrase Bíle Karpaty či využít některou z mnoha sportovně-zábavných atrakcí.

Všem hotelovým hostům je k dispozici wellness centrum s hotelovým bazénem, vířivkou, relaxační zimní zahradou s romantickým výhledem na překrásnou krajinu Bílých Karpat, sauna, populární Kneippův chodník a fitness centrum s moderním vybavením. Hoteloví hosté dostanou k dispozici župan a přezůvky a nemusí tak využívat šatnu. Jednoduše sjedou výtahem až do podzemního podlaží, kde je wellness umístěno. Mezi další aktivity, které vám pobyt zpříjemní patří i herna s biliárem, bowlingová hala v nedalekém Starém Hrozenkově (přibližně 7 km) od hotelu či půjčovna laserových zbraní pro hraní takzvané military laser game.

Ubytování je komfortní a z každého z 26 pokojů můžete sledovat dokonalé panoráma Bílých Karpat. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC, fén, LCD televizor, minibar, pokojový trezor a přípojka k internetu. Kromě běžných pobytů je Wellness Hotel Kopanice perfektním místem pro uspořádání oslavy, podnikového večírku, školení či dokonce svatby. Chcete-li udělat radost svým blízkým, darujte jim některý z dárkových poukazů a načerpejte v Bílých Karpatech novou energii společně s nimi.

Další informace naleznete na http://www.vikendovepobyty.eu

HOTELOVÉ BALÍČKY

Relaxační pobyt v Bílých Karpatech Cena 2 310,- Kč Detail balíčku
Romantický pobyt v Bílých Karpatech Cena 3 350,- Kč Detail balíčku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.