Prožijte zimu v Karlových Varech

Hledáte perfektní místo pro regeneraci celého těla a načerpání čerstvých sil? Prožijte několikadenní pobyt v hotelu Lafonte v Karlových Varech, který svým hostům nabízí kvalitní wellness služby a výhodné ubytování v moderních pokojích.

Pokoj Koupelna

Existuje spousta důvodů, proč pro odpočinek zvolit právě hotel Lafonte v Karlových Varech, jenž patří mezi nejoblíbenější hotely českých turistů. Jedním z nich je ideální poloha hotelu, která zajistí každému klientovi velmi snadnou dostupnost. Každý ocení i bezpečné parkování, které se nachází ve vlastním parkovacím domě, jež je vybaveno kamerovým systémem.

Relaxační pobyt v období adventu

Advent patří mezi nejoblíbenější období v roce. Proč tento krásný zimní čas tedy neprožít přímo v Karlových Varech? Hotel Lafonte nabízí  relaxační pobyt se širokou nabídkou služeb, u nichž zaručeně přijdete na jiné myšlenky, než které vám kolují v hlavě během pracovních dní.

Dovolená v Karlových Varech jako ideální dárek k Vánocům

Nevíte, co svým příbuzným pod stromeček? Co takhle dovolenou v Hotelu Lafonte v Karlových Varech v podobě romantického pobytu. O co se jedná? Romantický pobyt je relaxační balíček, který v sobě ukrývá, jak již název napovídá, příjemnou romantickou večeři a láhev sektu. Nebude chybět ani aroma masáž, vstupenka do Muzea Becherovky a exklusivní romantická projížďka s koňským spřežením historickým centrem Karlových Varů.

Bazén

 

Hotel Lafonte v Karlových Varech patří mezi skutečnou špičku mezi wellness hotely. Kvalita místních služeb je umocněna velice přijatelnými cenami, díky kterým si pobyt v hotelu může dovolit úplně každý.

Snídaně Restaurace

Vybírejte ze široké škály balíčků, která nově zahrnuje i lázeňskou pohodu pro milovníky wellness a lázní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.